Віза: якщо немає жодної шенген візи і закордонний паспорт не біометричний, то у звичайний закордонний паспорт відкривається електронна віза Кіпру. Оформляються на території україни протягом 3х днів і є безкоштовною для всіх.
Також необхідні:
• Страховка;
• Бронь зворотніх авіаквитків;
• Підтвердження броні готелю;

Виліт. Львів (трансфер з Тернополя безкоштовно в обидві сторони), Рівне, Київ.

Відпочинок на Кіпрі

Гарячі тури на Кіпр 

Розкішна природа і пишність ландшафту, а ще чудове місце розташування Кіпру (практично середина Середземного моря) це призвело до того, що  багато країн боролися  за володіння ним. Кіпр завойовували асірійці, єгиптяни, перси, римляни. Півострів входив до складу Візантії в далекому IV столітті до н.е., Венеції — в XII столітті, і до складу Османської імперії протягом 3-х століть починаючи з 1571 року. У 1878 році Кіпр став домініоном Англії. Зараз острів, будучи автономним, поділений на 2 частини — грецьку і турецьку.

географічне положення

Кіпр — 3-ий за величиною (після Сардинії та Сицилії) острів Середземного моря. При площі 9251 кв. км він має більшу довжину ніж Корсика або ж Крит. Протяжність острова з півночі на південь в найширшому просторі складає 96 км, зі сходу на захід — 224 км, загальна довжина берегової частини — 780 км. По острову, практично паралельно один одному, простяглися 2 гірські пасма: на півночі — гірський масив Кирінія, на півдні — гори Троодос.

 

клімат

300 днів в році над островом сяє сонце, взимку температура повітря рідко опускається нижче + 15 ° C. З лютого по березень реальне буйство неприборканих квітів (гладіолусів, ірисів, лілій і орхідей..) воскрешає луки й поля. Влітку, коли спека досягає + 35 ° C,  є можливість досхочу засмагати під гарячими променями середземноморського сонця і насолоджуватися плаванням в прозорій чистій воді. А коли легкий сухий жар спадає, день починає хилиться до заходу і з моря подуває морський бриз, є можливо посидіти в таверні і покуштувати класичні кіпрські страви з чудовим вином, яке славилося ще в античні часи. Клімат острова з невеликими коливаннями температур і цілющим морським повітрям славитися в світі, недарма на Кіпрі велика кількість довгожителів. Середня тривалість життя тут складає 85 років.
Турагенство в Тернополі Моревіз дарує можливість відпочити на Кіпрі дешево і сердито.
У нас:
— Сезонні знижки;
— Гарячі пропозиції;
— Найдешевші путівки;
— Економ тури на Кіпр та Грецію;
— Авіаквитки;
— Візова підтримка.