Віза: не потрібна
Необхідні документи:
• Страховка;
• Бронь зворотніх авіаквитків;
• Підтвердження броні готелю;

Виліт. Львів (трансфер з Тернополя безкоштовно в обидві сторони), Рівне, Київ.

Відпочинок в Турції

Гарячі тури, дешеві готелі, бази відпочинку.
Туреччину вірно називають перехрестям цивілізацій і культур. Держава приваблива не лише теплими морями, прекрасними пляжами і гарячим сонцем, але і величезною чисельністю архітектурних пам’ятників величних античних цивілізацій. На якому б курорті Ви не відпочивали, неподалік обов’язково знайдете унікальний історичний простір.
Тури до Туреччини.
Стамбул (в давнину Константинополь) вразить вас руїнами стародавніх населених пунктів, римськими амфітеатрами, античними візантійськими храмами і мечетями Османської імперії. Це одне з найбільш античних міст світу, він був збудований в 667 році до н. е.
У 2010 році Стамбул був названий культурною столицею Європи. Анталія славиться інтенсивним нічним життям, барами, ресторанами та клубами.

Розваги в Туреччині вирізняються великою різноманітністю: в залежності від курорту, ви зможете обрати свій стиль відпочинку — пляжний, екскурсійний, відокремлений, домашній сімейний, молодіжний.
Туреччина славиться і власними гірськолижними курортами, які відкриті з листопада до травня.

Дуже добре розвинена інфраструктура туризму на курортах дає можливість комфортабельно і дешево відпочити. У сфері сервісу всі розмовляють по-російськи. Тут можливо оволодіти навичками дайвінгу, відправитися в подорож на яхті або ж з’їздити на сафарі. А турецька гостинність збагатить ваші емоції про країну колоритними фарбами.

Клімат
Гігантська частка Туреччини зайнята нагір’ям. Літо в даних районах жарке й сухе, зими снігові і прохолодні. На узбережжях Егейського і Середземного морів клімат середземноморський, з плавною зимою і теплим літом. На узбережжі Чорного моря клімат помірно-морський з відповідними для нього теплим літом і холодною зимою. Середня температура січня приблизно + 5 ° C, температура липня — в межах + 23 ° C. Влітку середньодобова температура може досягати 35 ° C, але це трапляється відносно рідко. На південному сході Туреччини клімат є тропічним пустельним з невисокою вологістю.

Цікаві факти
— Стамбул — єдиний мегаполіс в світі, що знаходиться на 2-х материках.
— На землі Туреччини знаходилася знаменита Троя.
— Квітки були завезені турками в Голландію в XVI столітті. Турецькі квітки завоювали популярність у Великобританії і Австрії. І сьогодні Туреччина постачає ці квіточки в держави Європи.
— По всій землі держави функціонує близько 78 000 мечетей.
— Щороку на розваги в Туреччину прибуває майже 30 млн. Туристів.
— 2 з 7 Чудес Світу знаходяться на землі Туреччини — це Святилище Артеміди і Мавзолей в Галікарнасі.
— Марк Антоній вручив Клеопатрі як весільний презент землі південно-західного узбережжя Туреччини.
— Тисячолітній граніт Лазурної Мечеті в Стамбулі був свого часу точкою вимірювання нульового меридіана.
— Блакитна Мечеть — єдина мечеть, що має 6 мінаретів.
— Алмаз Кашікчі — найбільший в світі, виставлено на показ у замку Топкапи в Стамбулі.

Турагенство в Тернополі Моревіз дарує можливість відпочити в Туреччині дешево і сердито.
У нас:
— Сезонні знижки;
— Гарячі пропозиції;
— Найдешевші путівки;
— Економ тури в Туреччину та Туніс;
— Авіаквитки;
— Візова підтримка.