ВІЗА: не потрібна для власників біометричних паспортів. У звичайному закордонному паспорті повинна бути шенген віза Греції або мульти віза інших країн Шенгенської Угоди.
Вартість Грецької шенген візи:
35 євро — консульський збір, не оплачують діти до 18 років, студенти до 21 року, пенсіонери.
22 євро — візовий збір
Відкривається на території України у візовому центрі Греції.

Також необхідні:
• Страховка;
• Заброньовані або викуплені зворотні авіаквитки;
• Підтвердження бронювання готелю;

Виліт. Львів (трансфер з Тернополя безкоштовно в обидві сторони), Рівне, Київ.

Відпочинок в Греції

Гарячі тури, доступні готелі.

Греція магічно приваблива для подорожуючих. З античних років людей з усіх куточків світу тягне поїхати сюди хоч один раз у власному житті. Найчистіше море, сонячні острови, найвищі гори і жовтий пісок, що обрамляють узбережжя, досконалий побут — все це створює умови для незабутнього відпочинку та чудових розваг. Тут можна увібрати в себе сонячні промені бога Геліоса та помилуватися лінією горизонту античного Егейського моря.

географічне положення

Острови, які розташовані в межах видимості один від одного, часто досить не схожі, і відрізняються вони не лише видом, а й власною самобутністю. Мало не всім островам Егейського моря судилися головні історичні ролі протягом тих століть, що минули від заходу Візантії до народження прогресивної Греції. Крит, острови в Іонічному морі і Кіклади потрапили під адміністрацію Венеції і піддавалися впливу італійської культури. Островами на північному сході Егейського моря і Південними Спорадами в Середньовіччі правили генуезці і ватажки хрестоносців.

 

клімат

Греція-виключно південна і сонячна держава Європи, де 300 днів на рік світить сонце. На островах досить плавний середземноморський клімат. Дощові дні трапляються як правило з листопада до березня. Досить просто переноситься спека в серпні, трапляється і під 40С. Туристичний сезон на Криті настає з квітня, на Родосі і Косі трохи пізніше та завершується в листопаді. І в травні і в жовтні можливо чудово засмагнути і поплавати в морі при середній температурі повітря-24С, води-19-20С.

 

Популярні місця

Акрополь

Афіни

-Протягом тисячоліть Акрополь вважається емблемою Афін, це ланка, яка пов’язує велич давньогрецької цивілізації з нашим часом.

 

Монастир Агія Тріада

метеори

Метеори розташовані в горах Фессалії на півночі Греції.  Тут функціонують шість православних монастирів, які розташовані на вершинах величезних скель. Скелі сягають у висоту до 600 м над рівнем моря і є рідкісним геологічним явищем. Вони утворилися більш ніж 60 млн років тому і були дном доісторичного моря. У результаті дії води, вітру і перепадів температур вийшли масивні, що наче зависли в повітрі кам’яні стовпи, що отримали назву Метеори (від грец. μετέωρα – «ширяти у повітрі»).

 

Святилище Зевса Олімпійського

Афіни

-Святилище було споруджено з мармуру з гори Пантелус. Його довжина 96 метрів, а його східні та  західні фасади рівні 40 метрам.

 

острів Панагії

Паргу

Острівець Панагії вважається окрасою Парги. Розташовується в гавані і кличе туристів насолодитися виглядом на мегаполіс.

 

Ерехтейон

Афіни

-Це перлина архітектури, розроблена в іонічній манері, була закінчена після смерті Перикла
Турагенство в Тернополі Моревіз дарує можливість відпочити у Греції дешево і сердито.
У нас:
— Сезонні знижки;
— Гарячі пропозиції;
— Найдешевші путівки;
— Економ тури в Грецію та Туреччину;
— Авіаквитки;
— Візова підтримка.