ЕГИПЕТ

ЕГИПЕТ

ЄГИПЕТ — це батьківщина однієї з найдавніших цивілізацій світу
ТУРИ В ЄГИПЕТ — неповторний відпочинок на Червоному морі з чудовим підводним світом!
ГОРЯЩІ ТУРИ В ЄГИПЕТ — це вигідна покупка та відмінно проведена відпустка !

ПЕРЕЙТИ

ОАЕ

ОАЕ

ОАЕ — одна з тих країн, в яку закохуються раз і назавжди. Відпочинок в ОАЕ — чудова можливість доторкнутися до дивовижного світу стародавнього Сходу. Старовинні традиції, галасливі базари, новітня архітектура.

ПЕРЕЙТИ

ТУРЕЧЧИНА

ТУРЕЧЧИНА

Туреччину вірно називають перехрестям цивілізацій і культур. Держава приваблива не тільки лише теплими морями, прекрасними пляжами і гарячим сонцем, але

ПЕРЕЙТИ

ТУНІС

ТУНІС

Це держава, де стикаються і перехрещуються прикмети часу минулих років та сучасності; фантазія піддається чарівності Атлаських гір

Чекаємо на Вас!

ПЕРЕЙТИ

ГРЕЦІЯ

ГРЕЦІЯ

Греція магічно приваблива для подорожуючих. З античних років людей з усіх куточків світу тягне поїхати сюди хоч один раз у власному житті.

ПЕРЕЙТИ

КІПР

КІПР

Розкішна природа і пишність ландшафту, а ще чудове місце розташування Кіпру (практично середина Середземного моря) це призвело до того що богато країн боролися за володіння їм

ПЕРЕЙТИ

Індія

Індія

Індія підкорила туристів своєю природною красою, яка поєднує в собі моря і гори, пустелі і джунглі, холод і спеку. Найпопулярнішим курортом Індії вважається Гоа. Гоа — це прекрасні пляжі, екзотична кухня, чудова природа, тропічні фрукти, чудові екскурсії.

ПЕРЕЙТИ

ІЗРАІЛЬ

ІЗРАІЛЬ

Це один з найбільш чудових куточків світу, де на невеликому клаптику землі якимось дивним чином поєднуються Схід і Захід, старовину і сучасність, світське і релігійне.

ПЕРЕЙТИ

Шрі Ланка

Шрі Ланка

Шрі   Ланка — країна абсолютної екзотики, саме так можна назвати невеликий острів, розташований в Індійському океані. Краса ландшафтів Шрі  Ланки може вразити навіть бувалий погляд. Відпочинок на Шрі  Ланці — це блакитні морські води, піщані береги і океанські бризи.

ПЕРЕЙТИ

Таїланд

Таїланд

Як правило, всі починають свій відпочинок в Таїланді з одного з найпопулярніших курортів країни — Паттайя. А потім хтось продовжує освоювати чудовий Таїланд на островах, а хтось віддає перевагу поєднувати відпочинок на островах з екскурсійною програмою в Бангкоку.

ПЕРЕЙТИ

Маврикій

Маврикій

Маврикій — престижний світовий курорт з високим рівнем обслуговування . Маврикій має все необхідне для чудового відпочинку — фешенебельні готелі, чудовий пляжі, водоспади, гори, вулкани, коралові рифи , багату флору і фауну, відмінний клімат .

ПЕРЕЙТИ

МАЛЬДІВИ

МАЛЬДІВИ

Основний вид відпочинку на Мальдівах — пірнання з маскою і дайвінг. Тут є абсолютно безлюдні острови, у їх узбережжя хлюпоче тепла вода, видимість в якій просто відмінна. Гарне прозоре море, величезна кількість коралових рифів і химерні морські мешканці — то, що потрібно дайверу.

ПЕРЕЙТИ

ЗАНЗІБАР

ЗАНЗІБАР

Якщо ви не можете вирішити де відпочити, але хочете опинитися в раю, тоді ми пропонуємо Вам провести свою відпустку на екзотичному острові Занзібар і отримати незабутні враження.

Чекаємо на Вас!

ПЕРЕЙТИ