Відпочинок в Тайланді

Горящі путівки та сезонні знижки від More Viz.
Дружній і веселий, екзотичний і тропічний, культурний та історичний Тайланд випромінює золотистий відтінок своїми блискучими храмами, тропічною та вічно добродушною посмішкою тайванців.
Цей Небесний світ є одним із найбільших центрів буддизму. Релігія тут багата на звичаї та барви. Величні храми із золотими статуями Будд усюди — у сільських місцевостях та сучасних мегаполісах. Стародавні дерева Баньян церемонно загорнуті у священні тканини в честь духів, святими речами також прикрашені скромні будинки, а також монументальні центри. Відвідувачі можуть приєднатися до релігійних свят в північному сході Таїланду, побувати у підземних печерах святинь в Канчанабурі і Пхетчабурі, піднятись на вершини пагорбів-храмів в північній частині Таїланду.
Кухня Тайланду.
Обожнювана в усьому світі, тайська кухня висловлює фундаментальні аспекти тайської культури: щедрість, теплота, розслабленість та свіжість. Кожне тайське блюдо готується із свіжих місцевих продуктів — їдкого лемонграсса, пекучого перцю і морепродуктів. Різноманітне національне меню будується навколо чотирьох основних смаків: пряний, солодкий, солоний і кислий. Кулінарні курси показують геть усюди. Здається, що тут освоєння приготування складних страв і освоєння ринку харчових продуктів є однією із найважливіших навичок виживання.
Чому я люблю Тайланд.

Остін Буш, письменник
Легко сказати, що річ, яку я люблю найбільше в Тайланді – це тайська кухня. Але потім я згадую це відчуття свободи під час поїздки мотоциклом вглиб країни, або незрівнянні Бангкокські ночі. І зустрічі з історією і культурою, новою та древньою, майже на кожному кроці. Я вже говорив про біло-піщані пляжі, джунглі, стародавні руїни і буддистські храми? Дійсно, їжа тут просто вражає, але вона все одно не на першому місці, Таїланд пропонує набагато більше.

Бази відпочинку.

Довгі берегової лінії (а їх є дві) із яскраво-білими пляжами, блакитною дзеркальною водою та величними джунглями вздовж пляжів перехоплять Ваш подих та піднімуть настрій до сьомого неба. Тайланд є також тропічним відпочином для гедоністів і відлюдників, принців та жебраків. Цей рай пропонує різноманітне меню: розважатись на ніжних прибоях До Липі, дайвінг з китовими акулами, вихідні в Ко Тао, масштабні морські скелі Крабі, кайтбординг в Хуа Хін, тусовка на Ко-Пхі-Пхі, оздоровчий курорт на Самуї і бенкет на краю пляжу, де пісок зустрічається з морем.
Відпочинок на дикій природі та в горах.
У проміжках між метушнею міст і населених пунктів є сільські глибинки, якиі являють собою суміш з рисових полів, тропічних лісів і приземкуватих сіл. На півночі ліси і поля стикаються із зубастими синіми горами, прикрашеними сріблястими водоспадами. На півдні вапнякові скелі приголомшливого пейзажу, наче доісторичні хмарочоси. Зазвичай посушливий північний схід випромінює смарагдовий відтінок під час сезону дощів, коли ніжні зелені рисові паростки стеляться усюди м’яким килимом.
Де купити відпочинок?
Подаруйте собі зимовий або літній відпочинок в Тайланді чи в будь-якому іншому куточку планети разом із турфірмою з Тернополя МОРЕВІЗ.
У нас ви можете замовити:
— Автобусні квитки;
— Авіаквитки;
— Ваучер;
— Страхівка;
— Візова підтримка;
— Дешевий готель;
— Економний відпочинок.