Віза: не потрібна
Необхідні документи:
• Страховка;
• Бронь зворотніх авіаквитків;
• Підтвердження броні готелю;

Відпочинок в Тунісі

Гарячі тури в Туніс

Відпочинок у Тунісі комфортний та різноманітний, і в той же час із яскравим східним колоритом. Це держава, де сходяться і перехрещуються прикмети часу минулих років та сучасності.  Тут Ви можете зануритися у багатовікову історію древніх цивілізацій, побувати на галасливих східних базарах, відвідати легендарні міста Карфаген, Керкуан і Кайруан, а також поніжитися на розкішних піщаних пляжах, насолодитися диво-красою лісів із пробкових дерев та тишею оливкових гаїв.

Тури у Туніс.
Оригінальна екскурсійна програма вважається однією з візитних карток Тунісу — монументи років Античного Карфагена і панування Риму змішуються з ймовірністю домашнього побуту корінних мешканців пустелі. Також тут на Вас чекає подорож у саме серце Сахари, де можливо побачити простір, ні з чим не порівняний за красою і екзотичностю. Досить сказати, власне що якраз в Тунісі знімалися такі кінострічки як «Англійський пацієнт» і «Гладіатор».

Географічне положення

Туніс — невелика і виключно східна держава Магрибу, до якого крім нього відносяться Алжир і Марокко. На заході Туніс межує з Алжиром, на південному сході — з Лівією, а з півночі і сходу омивається Середземним морем. Туніс оточений горами Атласу і пустелею Сахара.

Сезонність і клімат.
Круглий рік тут переважно однакова, тепла погода. У тому числі і в зимові місяці між листопадом і лютим середня температура повітря тут рідко опускається нижче 18 градусів. Розпал сезону — з червня до листопада. Влітку повітря на узбережжі прогрівається 40 ° С, але за рахунок низької вологи і прибережної свіжості спека в Тунісі переноситься досить легко. Клімат субтропічний середземноморський уздовж узбережжя, на півдні у внутрішніх районах — тропічний пустельний.

Мова

Муніципальний мова — арабська, мовою ділового спілкування вважається французька. На англійській мові розмовляють в більшості готелів, в туристичних центрах, магазинах, ресторанах.

Популярні місця

  • Карфаген зараз — це елітне передмістя столиці держави. Тут розташовується з червня до серпня резиденція президента. Тисячу років назад цей мегаполіс був одним з наймогутніших і розкішних. Його винекнення датується на 60 років раніше Риму.
  • Однією з найпопулярніших пам’яток Тунісу, яка  куристується стійкою увагою туристів, є римський амфітеатр в мегаполісі Ель-Джем.
  • Невелика, давня і чудова медиана Хаммамета — це той простір, де до кінця 19 століття розміщувався сам мегаполіс кількістю 300 мешканців.
  • Ключовий музей мегаполісу Туніс та й, напевно, всієї держави, державний музей Бардо — це найбільша в світі колекція прекрасних римських мозаїк та велика колекція реліквій.
  • Форт Хаммамета, у якому розташований оглядовий майданчик, є чудовим місцем для милування класними видами на бухту та туристичне узбережжя.

Турагенство в Тернополі Моревіз дарує можливість відпочити в Тунісі дешево і сердито.
У нас:
— Сезонні знижки;
— Гарячі пропозиції;
— Найдешевші путівки;
— Економ тури в Туніс  та Туреччину;
— Авіаквитки;
— Візова підтримка.