Віза.
1. Необхідні документи (надсилаються електронною поштою):
— кольорова сканована копія першої сторінки закордонного паспорту в форматі JPG не більше 200 kb;
— на дитину, яка вписана на одного з батьків, необхідно також вислати скановану копію сторінки закордонного паспорту, де вписана дитина;
— вислати скановану кольорову фотографію розміром 35 мм на 25 мм.
2.Вартість візи – 80 у.о. Віза для дітей, вписаних в паспорт оформляється безплатно. Для дітей із власними паспортами- на загальних умовах.
3. Термін дії візи – 60 днів. Термін перебування в країні. – 30 днів.
4. При поїздці з дитиною, в якої паспорт на прізвище, інше ніж у батьків, необхідно надати документи, що підтверджують батьківство.
Виліт. Київ.
Валюта. Дірхам.

Відпочинок в ОАЕ

Гарячі пропозиції та онлайн підбір туру.

ОАЕ складаються з 7 Еміратів на східному узбережжі Аравійського півострова. Природа Еміратів Вас надзвичайно здивує. Країна в основному пустеля, але через вирощування та підприємництво, більша частина континенту — зеленого кольору. У віддалених районах ви навіть знайдете водоспади і прісноводні озера.

Столиця Абу-Дабі є одним з найбільших та найсучасніших світових центрів з вражаючими будівлями, чудовими береговими лініями та прекрасними пляжами. В більшості готелів є можливість купатися на приватних пляжах.
Пам’ятки, які варто відвідати.
Зайед, мечеть Шейха, шоста за величиною в світі. Каср аль-Хусн, чудовий білий палац — форт, побудований в 1761 році і Абу-Дабі – етнографічне село, що показує життя до модернізації, включаючи пишні сади, модель базарів, бедуїнські кочовища і ремісників на роботі. Абу-Дабі є відмінним місцем, щоб робити покупки, без сплати податків.

Дубаї є, ймовірно, першим місцем, яке приходить на думку при згадці про ОАЕ. Там можна багато чого побачити і зробити, хоча основними його пам’ятками є торгові центри і пляжі. У центрі міста є дивовижне скупчення сучасних висотних будівель, включаючи найвищий будинок у світі Бурдж-Халіфа з оглядовим майданчиком для споглядання захоплюючих дух краєвидів. Jumeirah Beach, ймовірно, найвідоміший пляж з великою кількістю міжнародних готельних мереж.
Також ви маєте можливість прогулятись базаром золота і спецій, або зануритись в атмосферу старовинних районів.
Переїжджайте з міста у місто пустельним авто «баггі», або відвідуйте верблюжі перегони в зимовий період.
Дубаї — місто екстремальних видів спорту.
Цей куточок світу упакований високим октановим числом та заряджений адреналіном. Тут на відкритому повітрі є безліч пригод у піску, морі та снігу (так, ви правильно прочитали), і всі знаходяться в декількох хвилинах їзди на таксі один від одного. Є потреба в швидкості? Вперед на вейкбординг, катання на лижах, ковзання або гонки F1-стиль. В Дубаї все це є.
Гаряче нічне життя.
Гламурні клуби та модні ресторани. Дубаї, як завжди, вражають рядом абсолютно нових відкриттів і стилів нічних клубів. Так що, якщо ви плануєте дику ніч, екзотичну їжу, або просто хочете відчути блиск Сходу, не зволікайте! Вперед, в Дубаї!
Скористайтесь сезонними знижками та гарячими пропозиціями, для того, щоб на повну відпочити в ОАЕ.