Віза.
Безвізовий режим терміном до 90 днів на протязі 6-ти місяців. Термін дії закордонного паспорту – не менше 6-ти місяців після в’їзду в країну.
Виліт. Львів, Київ.
Валюта. Шекель.

Відпочинок в Ізраїлі

Ціни на відпочинок, страхування подорожі, економ путівка.
Тури в Ізраїль вибирають ті, кому необхідно відпочити душею і тілом, пізнати вселенські таємниці і знайти себе. Природні, релігійні та історичні багатства цієї країни воістину невичерпні. Ізраїльтяни дбайливо ставляться до історії, шанують і зберігають її пам’ять не тільки для нащадків, а й для всіх шанувальників духовних цінностей.
Але не одними лише легендами славен Ізраїль. Відпочинок в цьому благословенному краї — це ще і відмінний сервіс, бездоганні готелі, а також білосніжні пляжі, всілякі розваги і яскраве сонце.
Відпочити на морі.
Зразком респектабельності і комфорту є основні курортні зони на узбережжях Червоного, Середземного і Мертвого морів, де знаходяться всесвітньо відомі міста-курорти Кейсарія і Герцілія, Нетанія і Хайфа, Ейлат і Тель-Авів. Мандрівників чекають розкішні пляжі і широкий вибір розваг — вітрильний спорт, дайвінг, віндсерфінг, дельтапланеризм. Двері океанаріумів, дельфінаріїв і басейнів гостинно відкриті, обіцяючи море задоволення для великих, і маленьких туристів.
Зимою в гори.
Відпочинок в Ізраїлі складається не тільки з відпустки на морі і насичених екскурсій. Сюди можна вибрати тур і зі спекотного узбережжя перенестися на засніжені гірські вершини масиву Хермон, гірськолижні курорти якого славляться відмінними трасами для просунутих спортсменів і новачків. А якщо необхідно поправити здоров’я, вам допоможуть чудодійні грязі Мертвого моря в поєднанні з цілющими термальними джерелами.
Замовляйте літній та зимовий відпочинок, дитячі тури та економ путівки в Ізраїль.
Дізнавайтесь про ціни на відпочинок та гарячі пропозиції на сайті МОРЕВІЗ.