Віза.
Проставляється безкоштовно після прибуття на кордоні за наявності зворотнього квитка. Термін перебування – 30 днів.
Виліт. Львів, Київ.
Валюта. Мальдівська руфія.

Відпочинок в Мальдівах

Тури онлайн, путівка на море, медична страховка, авіаквитки.
Неперевершена розкіш, чудові пляжі з білим піском і дивовижний підводний світ роблять Мальдіви очевидним вибором для справжнього свята життя.
Неймовірні пляжі. Мальдіви є батьківщиною, можливо, найкращих пляжів в світі. Вони є майже на кожному із 1200 островів країни і настільки досконалі, що важко ними насититись. Тут вас зустріне ніжно-білий порошок піску із блакитною-блакитною водою, яких більше нема ніде на землі. Одного цього факту досить, щоб приваблювати більше мільйона чоловік в рік до маленького, далекого і маловідомого раю в Індійському океані.
Курорти для Всіх. Кожен курорт на Мальдівах — свій власний острів. Найексклюзивніші готельні бренди конкурують один з одним, щоб досягти все більших висот розкоші, від особистих дворецьких і приватних басейнів до масажу в номері і меню подушок. І не дивно, що молодята і ті, хто шукає гламурний тропічний відпочинок, вже давно записали цю країну у самому верху списку своїх бажань. Основний вибір — з п’яти- і шести-зіркових курортів. Інші острови для сімей, для дайверів, для тих, хто хоче спокійний відпочинок на лоні природи.
За останні кілька років ці неймовірні острови, нарешті, почали відкривати маршрути для самостійних мандрівників. Це означає, що ви більше не зобов’язані залишатися на курортах. Тепер Безстрашні люди можуть зробити свої власні маршрути і подорожувати від острова до острова на громадському поромі, залишаючись серед побожного, але дружнього місцевого населення. Із швидко зростаючим числом приватних гостьових будинків на населених островах, Мальдіви і його люди стали тепер більш доступними, ніж коли-небудь.
Підводний світ. З одними серед найкращих місць для дайвінгу та підводного плавання в світі, прозорі води на Мальдівах є магнітом для всіх, хто зацікавлений в морському житті. Багатство і різноманітність вражає; чудові коралові стіни, чудові печери і зграї яскравих тропічних риб чекають вас, коли ви пірнаєте вниз до рифу. У більш глибоких водах причаїлися скати, черепахи, акули і навіть найбільша риба в світі — китова акула. Вода настільки тепла, що багато людей навіть не носять гідрокостюм.
Замовляйте зимові та літні тури на Мальдіви разом з Моревіз.
У нас :
— Авіаквитки;
— Посадочні талони;
— Ваучер;
— Страхівка;
— Дешеві готелі;
— Онлайн бронювання турів;
— Найдешевший відпочинок.