Віза.
Необхідно отримати електронний дозвіл для отримання візи після прибуття в країну.
Дозвіл оформляється 4-5 днів.
Вартість дозволу – 65 USD.
Для дітей, вписаних в паспорт батьків, візу відкривають батьки самостійно в консульстві. Для дітей із власними документами – так само як і для дорослих.
Виліт. Київ.
Валюта. Індійська рупія.

Відпочинок в Індії

Найсвіжіші гарячі тури, горящі пропозиції та сезонні знижки для відпочинку в Індії.
Хаос, який п’янить розум, дратівливість і спокій, потворність та врода, розкішні традиції на грані фантастики.
Індія — всі ці речі, і багато іншого. Як ви можете підготувати себе? Почніть з наших порад для прийняття остаточного рішення зануритись в Індію в перший раз!
1. Виберіть ідеальний маршрут для літнього відпочинку.
Індія — це величезний простір, і ви ніколи не будете мати часу, щоб побачити все за одну поїздку. Подумайте про те, що вас цікавить, що ви любите робити і скільки часу у вас є, щоб адаптувати свою поїздку відповідним чином. Будьте реалістичні, зважте, що вам потрібно ще й спати. Замість того, щоб намагатися побачити всю країну, ви можете отримати більше з вашої поїздки, якщо зосередитесь на півдні країни, або на півночі. Проте, внутрішні рейси є в достатку і недорого, так що ви можете стрибати з півночі на південь скільки заманеться, якщо бажаєте відчути смак обох світів.
Класика. Найпопулярніший тур Індії — класичний Золотий трикутник. Якщо мало часу — це фантастичне введення трьох головних напрямків в Індії: Делі, Агра і Джайпур, і ви можете стиснути його в тиждень, якщо ви не проти рухатися кожні кілька днів. Початок у Делі, з такими пам’ятками, як гробниці Хумаюна і Червоний форт, далі до Агри і гастролі вТадж-Махал, Агра Форт і Фатехпур Сікрі. Тоді на Джайпур, щоб досліджувати місто і Рожевий форт Амбер, перш ніж повернутися до чудових базарів Делі для остаточного завершення покупок, перш ніж летіти додому.
Релігійні місця. Любитель храмів? Ви знайдете їх усюди! Але в північній і центральній Індії ви будете дійсно розпещені вибором. Золотий храм в Амрітсарі, еротично різьблені споруди Кхаджурахо, вишуканий Храм Конарк, висічені з молочно-білого мармуру джайнистські храми в Раджастхані і Гуджараті. Є приголомшливі приклади величі та помпезності в Хампі, Мадурай, Тіручірапаллі і Тіруваннамалая, вишукано прикрашені храмові печери в Аджанти і Еллори, Елефанта — острови недалеко від Мумбаї.
Любителі ісламської архітектури знайдуть вражаючі пам’ятники в Делі: мечеті і мінарети комплексу Кутб Мінар, гробниці Humuyan. Поруч ви можете насолоджуватися більш витонченою пишністю в Фатехпур Сікрі і Агрі.
Відпочинок на морі. Вирушайте на південь, щоб насолодитися кращими пляжами Індії. Манч Бхельпурі (повітряний рис, локшина, зелений манго і гострий соус) на пляжі Чаупаті Мумбаї, перш ніж дрейфувати на південь в пісок і сонце в Гоа. З пляжів Гоа ви можете вибрати — Арамбол, Вагатор і Палолем, або спробувати чорні піщані пляжі Ковалам і Варкала в штаті Керала, а також менш відомі, із золотим піском на півночі держави. Керала також славиться своїми звивистими заплавами, де ви можете орендувати плавучий будинок або каное.

Можна також завітати на красиве озеро Дал в Срінагарі в Кашмірі, де в залежності від ситуації в області безпеки, ви зможете подивитися, як гори піднімаються з туману, пливучи традиційним дерев’яним будиночком з горіху.
Дикі зустрічі. Ваші кращі шанси побачити смугастого тигра знаходяться в національних парках Мадхья-Прадеш або Раджастані, але існують національні резерви по всій Індії, де ви можете відстежувати дику природу: екзотичні леви (Саса Гір, Гуджарат), дикі осли (Маленькі Ранн, Гуджарат), носоріг (Ассам) і дикі слони (Ваянад, штат Керала), верблюжі походи через пустелю з Джайсалмер або Біканер в Раджастхан.
Трекінг і гори. Північ — майданчик для шукачів адреналіну. Активний відпочинок в долині Кулу і високі течії Уттаракханд і Хімачал-Прадеш, можливість походів на лижах і рафтингу. Ідеальний трекінг сезон у вересні / жовтні, після мусону. Для того, щоб заглибитись в природу на сходинку вище, потрібно відправився з Маналі для епічної дводенної подорожі (можливо з середини червня до середини вересня) в Лех в Ладакх, чиї високі гірські піки пересічені епічними пішохідними стежками. Рішікеш є ще одним з головних місць для рафтингу і походів, з відомою паломницькою стежкою до чотирьох священних гірських храмів. Далі чекають походи в гірський Сіккім.
Духовна Індія. Серед релігійного завзяття панує Варанасі, з його древніми похоронними традиціями, де індуси віддають останню шану мертвим на берегах священної річки Ганг. Але ви будете стикатися з духовною стороною Індії по всій країні, особливо в паломницьких містах, таких як Аджмер і Пушкар в Раджастані, або священного міста сикхів Амрітсар в Пенджабі. Якщо ви хочете взяти більш активну участь, ви знайдете заняття з медитації і йоги майже всюди, особливо в передмісті Делі — ашрами Рішікеш. Для буддійських зустрічей завітайте до тибетсько-буддистських центрів, таких як Леха в Ладакх і Маклеод Гандж (Джарамсала), де проживає Далай-лама, глава тибетського уряду у вигнанні.
Багато людей намагаються втиснути дуже багато поїздок у візит в Індію. Для того, щоб отримати найкращі враження та згадку з вашої поїздки, варто зосередитися на кількох місцях, а не намагатися поставити галочок якомога більше. Бачачи одне місце повільно може бути набагато корисніше, ніж навантажувати себе безліччю місць не встигнувши оцінити будь-яке з них. Проведіть кілька днів в одному місці, і ви будете менше схильні до стресу, отримавши більш глибоке розуміння того, де ви знаходитесь, і матимите більше часу, щоб познайомитися з людьми, яких ви зустрічаєте.
Багато індусів є вегетаріанцями, тому країна пропонує, можливо, самий неймовірний вибір вегетаріанських страв.
Крім своєї краси та подиву, Індія має заслужену репутацію злодіїв, аферистів та інших неприємностей. Так що будьте обережним під час відпочинку.
Дешеві готелі, економ тур та економ путівка, а також найрізноманітніші бази відпочинку!!! Все це пропонує турфірма в Тернополі Моревіз.