Віза.
Проставляється безкоштовно після прибуття на кордоні за наявності зворотнього квитка. Термін перебування – 30 днів.
Виліт. Львів, Київ.
Валюта. Мальдівська руфія.

Відпочинок в Маврикій

Сезонні знижки та знижки молодятам. Горящі путівки.
Марк Твен одного разу написав: «Спочатку було створено Маврикій, а вже потім небо, небо скопійовано з Маврикію.
І він мав рацію.
Острів дикої природи.
Дика природа Маврикію просто вражає. А чому б і ні? Маврикій врятував більше видів птахів від вимирання, ніж будь-яка інша країна на землі, в результаті чого тепер ви можете побачити двох з найкрасивіших і найрідкісніших птахів в Індійському океані — рожевого голуба і маврикійського боривітра — в різних місцях по всьому острову. Гігантські черепахи — тут їх сотні, або безкінечна кількість розкішних Білих чапель — це ще один сюрприз. Дельфіни, кити й акули – на Маврикію є все!
Чому я люблю Маврикій

(Ентоні Хама, письменник)
Я люблю безліч пляжів, але всі ці роки колір води, що оточує Маврикій все ще залишає мене безмовним. Краса дикої природи острова давно захопила мою уяву, і я із задоволенням проводжу дні в походах Національним парком в надії знову й знову побачити блиск мавританського боривітра, що високо ширяє над усією цією красою. Мене манить знову й знову відправитися в Маврикійське море, щоб шукати дельфінів або китів.

Маврикійська їжа
Гурмани світу, радійте! Маврикій завойовує визнання завдяки досконалості своєї їжі, і це стосується вишуканої кухні ресторанів в п’ятизіркових курортах, а також пляжних хатин, які готують рибу в безпосередній близькості від човна. Каррі, морепродукти і головні продукти, такі як Salade d’ourite (салат з восьминога) зобов’язані своєю присутністю впливом на Маврикій індійської, китайської, французької і креольської культур. П’янкий аромат їжі із елегантного казанка просто зіб’є вас з ніг. Чарівна традиція «табльдотом» — сімейний стіл, відкритий для всіх і вкритий фірмовими стравами маврикійської домашньої кухні, відображає суть теплого місцевого прийому.
Літом на море. Розкішні курорти.
Маврикій по-праву славиться своїми сапфірово-блакитними водами, порошкоподібно-білими пляжами і розкішними курортами, які забезпечують найкращі краєвиди в Індійському океані. Це місця надзвичайної витонченості, бездоганного сервісу, професійних SPA послуг, дизайнерських номерів і безлічі варіантів водного спорту на просторих водних басейнах, експансивних пальмових майданчиків і ресторанів світового класу. Ваше перебування тут буде довго жити в пам’яті і примусить вас мріяти про повернення. Це відбуватиметься завдяки рівню комфорту і розкоші. А також завдяки згадці про радісні усмішки і теплоту душі людей на цих дивовижних курортах.
Де відпочити?
Лежати на пляжі весь день? Або насолоджуватися прекрасним спектром пропонованих заходів? У будь-якому випадку, ви не сумуватимите. Кайтсерфінг, човнові екскурсії мальовничими островами лагуни, а також повний набір водних заходів, пропонованих готелями та операторами пляжу. Плавання з аквалангом тут є приголомшливим. Ви пірнаєте в оточення коралових рифів, барви різноманітних морських істот, прозору, мов небо воду. На суші вам доведеться вибирати між казковими походами, катанням на конях і навіть чемпіонатом із гольфу. Вирішувати вам.
Онлайн бронювання турів. Виліт з Києва, Львова, Рівного, а також Івано-Франківська. Відпочинок на морі та відпочинок з дитиною. Все це можливо організувати швидко та надійно з агенцією Моревіз.