ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Робочі візи використовуються для довготривалого перебування закордоном. Є робочі національні візи (180/360 і 360/360) та робоча шенген віза (90/90). Маючи робочу візу бажано не робити більше 5-6 виїздів, так як у прикордонників може виникнути питання про нецільове використання візи.

Якщо ви плануєте часто їздити закордон (віза для часто подорожуючих) і хочете інколи бувати у інших країнах шенгенського договору, то вам краще відкрити шенгенську бізнес візу у Польщу. Мінімальний період на який її можуть відкрити це 30/90, максимальний 90/360 – це вирішує консул. Наприклад, вам відкрили візу 30/90 – це означає що 30 днів ви можете перебувати у країнах Євросоюзу протягом 90 днів коридору. На бізнес візу готується контракт і запрошення на рік, і якщо вам відкрили мінімальний термін, то ви можете подати на візу повторно (коли виїздили свої дні), використовуючи даний контракт і запрошення.

Ви можете замовити як саме запрошення так і весь пакет документів для подачі у консульство. У пакет документів входять запрошення з Польщі (і контракт – для бізнес візи), реєстрація анкети, страховка, та інші необхідні документи для подачі у консульство та виїзду закордон.

Також є можливість відкрити візу без особистої присутності. Тривалість відкриття візи буде близько двох тижнів з моменту отримання документів. Додатково можлива термінова віза в Польщу.

Якщо вам потрібна польська віза терміново, або ви маєте запрошення, але черга на візу до Польщі дуже велика, ми допоможемо вирішити вам це питання. Термінова подача документів по всій Україні.

Щоб уточнити ціни на допомогу в отримані візи та купити шенген візу чи будь-яку іншу, просто зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

Громадянам України для поїздок у Литву потрібна віза. Ця країна є членом Європейського союзу і входить до складу Шенгенської зони, так що за великим рахунком для візиту в Литву досить мати шенгнеку, а в якому посольстві її оформляти – особливого значення не має. Однак іноземні туристи також можуть отримати національну візу до Литви, по якій дозволено перебувати виключно на території даної країни.

Резонно задати питання, навіщо взагалі потрібна національна віза? Справа в тому, що вона має достатньо великий термін дії – від трьох місяців і більше і, маючи її на руках ви можете абсолютно законно працювати в Литві. Таким чином, у неї теж є свої переваги. Також не будемо забувати про різницю в ціні: шенгенка коштує 35 євро, а національна віза в Литву обійдеться вам в 60.

Важливо зауважити, що для оформлення шенгенської та національної візи в Литву вам знадобиться рівновеликий пакет документів. На оформленні візи в Литву зазвичай потрібно 5 днів. Хоча процес нескладно прискорити, тільки це обійдеться в 70 євро.

● Азербайджан (максимум 90 днів). Сайт посольства: azembassy.com.ua
● Албанія (максимум 90 днів). Адреса посольства: 02-386, Польща, Варшава, вулиця Алтова, будинок 1.
● Антигуа і Барбуда (до 30 днів). Крім паспорта ще знадобляться зворотні квитки і документи, підтверджуючі платоспроможність. Інтереси Антигуа і Барбуди в країні представляє посольство Великобританії. Його сайт: gov.uk
● Аргентина (до 90 днів). Адреса посольства: 01901, Київ, вулиця Івана Федорова, будинок 12, кімната 217.
● Боснія і Герцеговина (до 30 днів). Іноді можуть знадобитися – зворотні квитки, запрошення приймаючої сторони або туристичний ваучер. Інтереси Боснії та Герцеговини в країні представляє посольство Угорщини. Його сайт: mfa.gov.hu
● Бразилія (до 90 днів). Можуть знадобитися зворотні квитки; іноді – документи, що підтверджують платоспроможність. Адреса посольства: 02088, Київ, вулиця Суворова, будинок 14/12.
● Бруней (до 30 днів). Необхідно мати при собі квитки в обидва кінці; підтвердження броні в готелі або запрошення приймаючої сторони.
● Вірменія (до 180 днів). Сайт посольства: ukraine.mfa.am
● Гватемала (до 90 днів). Будуть потрібні квитки в обидва кінці; іноді – документи, що підтверджують платоспроможність. Адреса посольства: 119049, Москва, вулиця Коровій Вал, будинок 7, офіс 98.
● Туніс (до 30 днів). Необхідно мати при собі туристичний ваучер, виданий туроператором, офіційно зареєстрованим в Тунісі; міграційну карту; зворотні білети. Сайт посольства: tunisia.org.ua
● Туреччина (до 60 днів). Іноді може знадобитися туристичний ваучер і зворотні квитки. Сайт посольства: kiev.emb.mfa.gov.tr
● Гонконг (до 14 днів). Будуть потрібні зворотні квитки; документи, що підтверджують платоспроможність. Інтереси Гонконгу в країні представляє посольство Китаю: ua.chineseembassy.org
● Гренада (до 90 днів). Будуть потрібні туристичний ваучер; документи, що підтверджують платоспроможність.
● Грузія (до 365 днів). Сайт посольства: ukraine.mfa.gov.ge
● Панама (до 90 днів) Необхідні зворотні квитки; документи, що підтверджують платоспроможність. Адреса: 01034, Київ, Золотоворітська вулиця, будинок 2-2а (почесне консульство).
● Парагвай (до 90 днів). Необхідні зворотні квитки; документи, що підтверджують платоспроможність. Адреса: 119049, Москва, вулиця Коровій Вал, будинок 7, будова 1, офіс 36.
● Перу (до 90 днів). Необхідні зворотні квитки із закритою датою; іноді – підтвердження броні в готелі, туристичний ваучер або документи, що підтверджують платоспроможність. Адреса: 04070, Київ, Набережно – Хрещатицька вулиця, будинок 25 (почесне консульство).
● Ізраїль (до 90 днів). Оформити зворотні квитки; медичний страховий поліс; підтвердження броні в готелі; запрошення приймаючої сторони (для відвідування родичів); іноді – документи, що підтверджують платоспроможність. Сайт посольства: embassies.gov.il
● Казахстан (до 90 днів). Сайт посольства: kazembassy.com.ua
● Киргизія (до 90 днів). Сайт посольства: kyrgyzembassy.com.ua
● Малайзія (до 90 днів). Необхідні зворотні квитки; міграційна карта (заповнюється після прибуття). Сайт: kln.gov.my
● Македонія (до 90 днів). Підготувати медичний страховий поліс; документи, що підтверджують платоспроможність. Адреса: 03150, Київ, вулиця Івана Федорова, будинок 12.
● Молдавія (до 90 днів). Сайт посольства: ucraina.mfa.md
● Монголія (до 90 днів). Необхідно запрошення приймаючої сторони. Адреса: 03680, Київ, вулиця Желябова, будинок 8/4, кімната 613 (консульське агентство).
● Острови Кука (до 31 дня). Підготувати зворотні квитки; туристичний ваучер або підтвердження броні в готелі; документи, що підтверджують платоспроможність.
● Сальвадор (до 90 днів). Необхідні квитки в обидва кінці; міграційна карта (заповнюється англійською або іспанською мовою); документи, що підтверджують платоспроможність.
● Самоа (до 60 днів). Надати квитки в обидва кінці; іноді – документи, що підтверджують платоспроможність.
● Свазіленд (до 30 днів).
● Сейшельські острови (до 30 днів). Необхідні зворотні квитки; туристичний ваучер; документи, що підтверджують платоспроможність. Адреса: 04176, Київ, вулиця Електриків, будинок 29А.
● Сербія (до 30 днів). Іноді необхідні туристичний ваучер або запрошення приймаючої сторони. Адреса: 04070, Київ, Волоська вулиця, будинок 4 (спільно з посольством Чорногорії).
● Намібія (до 90 днів). Потрібна міграційна карта (заповнюється англійською мовою). Адреса: 119180, Москва, 2-й Козачий провулок, будинок 7 (за сумісництвом).
● Нікарагуа (до 90 днів). Необхідно підготувати міграційну карту (заповнюється англійською або іспанською мовою, коштує $ 5); зворотні білети; документи, що підтверджують платоспроможність. Адреса посольства: 119285, Москва, Мосфільмовская вулиця, будинок 50, корпус 1.
● Ніуе (до 30 днів). Підготувати зворотні квитки; підтвердження броні в готелі.
● Таджикистан (до 90 днів). Адреса посольства: 123001, Москва, Гранатний провулок, будинок 13.
● Узбекистан. Сайт: uzbekistan.org.ua
● Чорногорія (до 90 днів). Адреса посольства: 04070, Київ, Волоська вулиця, будинок 4 (спільно з посольством Сербії).
● Чилі (до 90 днів). Мати при собі зворотні квитки; документи, що підтверджують платоспроможність; міграційна карта (заповнюється англійською та іспанською мовою).
● Еквадор (до 90 днів). Адреса: 01033, Київ, вулиця Саксаганського, будинок 52 А (почесне консульство).
● Ямайка (до 30 днів). Підготувати зворотні квитки; документи, що підтверджують платоспроможність.
Країни, візи в які можна отримати по інтернету або по пошті, без поїздки в посольство.

Австралія (дозвіл на отримання візи в аеропорту прибуття оформляється по інтернету).
Катар
Кіпр
Кувейт
Бахрейн (візу ставлять в аеропорту).
Ботсвана
Бутан
Вануату
Сан-Томе і Прінсіпі
Сенегал
Сент-Кітс і Невіс
Сент-Люсія
Сінгапур (оформлення через авіакомпанію або готель).
Сирія
Суринам
В’єтнам (віза виходить в будь-якому аеропорту, проте потрібно мати лист-запрошення).
Гана
Іран
Індія — (віза проставляється в аеропорту, проте потрібно заздалегідь оформити запрошення онлайн).
Камбоджа
Маршаллові острови
Мексика
ОАЕ
Папуа-Нова Гвінея
Руанда
Шрі-Ланка
південний Судан
В інші країни громадянам України необхідно буде укласти візи заздалегідь, в посольствах або візових відділах.

Згідно Шенгенського договору, по пересуватися всій Шенгенській зоні (до 90 днів) без обмежень. Шенгенська віза дійсна на території всіх нижчеперелічених країн.

Австрія
Андорра
Бельгія
Угорщина
Швейцарія
Швеція
Німеччина
Греція
Данія
Ісландія
Іспанія
Італія
Мальта
Нідерланди
Норвегія
Польща
Португалія
Словаччина
Словенія
Латвія
Литва
Ліхтенштейн
Люксембург
Фінляндія
Франція
Хорватія
Чехія
Естонія

Сомалі
Афганістан
Ірак
Демократична Республіка Конго
Пакистан
сектор Газа
Гаїті
Ємен
Судан
Сирія
Зімбабве
кіт д’Івуар
Алжир
Нігерія
Ефіопія
закриті країни
Ангола
Бутан
Лівія
Саудівська Аравія
північна Корея
І не забувайте, що в закордонному паспорті повинно залишатися хоча б 2 чисті сторінки. Виняток становить Бруней — 4 чистих сторінки. У більшості випадків паспорт повинен бути дійсним не менше 3 місяців. Уточнюйте дані на сайтах посольств країн, які ви хочете відвідати.